bi süredir araştırdığım ve uyguladığım bir konu telekinezi. belki daha önce duyanlarınız olmuştur ama ben yinede konudan bahsetmek istedim.

bir çok tv programında çay kaşığı eğen,sandalye uçuran amcalar görmüşsünüzdür hepiniz, işte telekinezi tam olarak bu. biraz uğraşınca ve inanıca hepinizin yapabileceğinize inanıyorum.

ilk yaptığımda çok korkmuştum, hatta o kadar korktumki evde çığlık atarcasına bağırdım. geceleri uyuyamadım, ama şimdi rahatım ve her istediğimde yapabiliyorum.Nasıl yapılır ?öncelikle ellerimizin temiz ve kuru olması gerekli.daha sonra hareket ettireceğimiz cismin her iki tarafınada ellerimizi uzatarak onun hareket ettiğini düşünmek ve birkaç saniye sonra onun hareket ettiğini görmek. inanın çok eğlenceli ve heyecanlı.

yeni başlayanların insanların içinde yapmasını tavsiye etmem, hava atayım derken rezil olmayın. her istediğinizde yapabilmeniz için bir süre çalışmanız gerekiyor. eğlence arayanlara güzel bir aktivite. kendinizi geliştirebilirseniz ne mutlu size.wikipediadan bakmak için