Fotoğraflarınızla çok kolay bir şekilde eğlenceli fotomontaj çalışmaları yapabileceğiniz, hazır şablonlu web sitelerini bilgilerinize sunuyorum:PhotoFaniaİsterseniz Angelina Jolie’nin t-shirt’üne resminizi yapıştırın, isterseniz bilboardlara reklam olun. Çok basit bir şekilde oldukça orjinal ve komik resimler elde edeceksiniz, bu resimleri jpg formatında ya da avatar olarak bilgisayarınızda saklayabileceksiniz.

PhotoFunia
PhotoFunia

FunPhotoBuxPhotofunia’ya göre seçim hakkınız daha çok. Kullanmak istediğiniz resmi istediğiniz yerden kırpma imkanı da sunuyor. 3 adımda işlem tamam. Harika!

FunPhotoBux
FunPhotoBux

Bu iki programın uygulama özelliklerine yaklaşık olarak benzer diğer sitelerin isimlerini vermek yeterli olabilir:photo505 çok sayıda enteresan efektler bu sitede.loonapix bu sitede resim efektlerinin yanı sıra yüz ekleme, çerçeve oluşturma, davetiye düzenleme gibi mükemmel eklentiler var ki görülmeye değer.PicartiaFotoğraflarınızı 3 adımda online ve ücretsiz olarak sizin belirleyeceğiniz mini imajlar ile mozaikliyor.

picartia
picartia

hairmixerSaçlarınızı değiştirin, özgür olun. Senin saçın benim saçım, benim yüzüm senin yüzün mantığıyla yeni imajınızı belirleyin. kafanız değil, saçlarınız karışsın.

hairmixer
hairmixer

magmypicfotoğrafınızı yükleyin, sahte dergiler oluşturun. manşetinizi atın. arkadaşlarınıza ilginç süprizler yapın.

magmypic
magmypic

Benzer dergi kapağı magazin cover siteleri :frontpage 136 farklı dergi dizaynı.fakemagazinecover resimlerinizden kapak yapın. herkese kapak olsun.pizap“ben işi artık manyaklığa vardırıcam” diyorsanız çılgın şablon ve efektler bu sitede. resimlerinizi karikatürize etme imkanı veriyor.

pizap
pizap