Bilgisayarınızdaki ses dosyalarıyla istediğiniz gibi oynayabileceğiniz, kırpma, ekleme, birleştirme, karıştırma yoluyla yepyeni ürünler çıkarabileceğiniz ses editleme programlarını kısa olarak tanıtıp beğenilerinize sunuyorum. İstediğiniz programı ücretsiz indirip kendi stüdyonuzu kurabilirsiniz:Music Editor FreeÇok fonksiyonlu kaliteli bir program, windows üzerinde wav, mp3, ogg veya wma dosyalarını açmanıza, çeşitli efektler vermenize imkan tanıyor.

free music editor
free music editor

audacitybu program ile canlı ses kaydetme, kes, yapıştır, montaj yap ve sesleri birbirine karıştır. kullanımı kolay ve ücretsiz.

audacity
audacity

power sound editorbu program ile kendi müziginizi kaydedebilir ses ve diger muzik dosyalarinizi düzenleyebilir diger ses ve müzik parcalariyla birlestirebilir ceşitli efektler ekleyebilir ve CDye yazdirabilirsiniz.

power sound editor
power sound editor

mp3 directcutoldukça küçük boyutlu mp3 kesme ve kaydetme programı. kendi sesinizi de kaydedebilirsiniz. ücretsiz.

power sound editor
power sound editor

wavosaurses okuyucu, kaydedici ve düzenleyici program. işlem halindeki ses dosyalarınızın tüm özelliklerini görür istediğiniz efektleri uygularsınız.

wavesaur free saund editor
wavesaur free saund editor

kangas sound editor qistüdyo işi efekt ve müzik oluşturma programı ve tabi müziklerinizde düzenleyebilir kaydedebilirsiniz.

kangas sound editor
kangas sound editor

Bu programlar ihtiyacı giderecek düzeyde ve ücretsiz ama daha fazlası arşivimde bulunsun diyorsanız işte diğer muhteşem programlar ve linkleri:

linkler aşağıdadır
linkler aşağıdadır

Mp3SpltWavesurferSweepReZoundQtractorLMMSJokosherherkese iyi çalışmalar…